Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Her saniyesi keyifli ve eğlenceli geçecek muhteşem bir yeni yıl kutlamasına davetlisiniz! SAMM’s bistro sizlere müzik, eğlence, zengin menü ve Hotel SAMM’de konaklama seçeneği ile unutulmaz bir gece yaşatacak. 31 Aralık’ta sahnede Meriç Çalışan – Rustam Rahmedov Duo olacak ve onların mükemmel performansıyla büyü başlayacak. Gece, Sütlü Kakao’nun renkli ve zengin sahnesiyle devam edecek. Ankara’da yaşanacak en özel yılbaşı kutlamasının adresi yine SAMM’s bistro olacak. *Mekan ve otelimizin butik olduğunu, sınırlı sayıda konuk ağırlayabildiğimizi anımsatalım; rezervasyon için gecikmeyin.

Meriç Çalışan müziğe 7 yaşında piyano ile başladı. HÜ Ankara Devlet Konservatuvarı Caz Anasanat Dalında vokal öğrenimi gördü. Ülkemizin ve dünyanın önemli sanatçılarıyla vokal teknikleri ve doğaçlama üzerine çalıştı. Genç yetenek Meriç Çalışan şarkı yazıyor, muhteşem sesi ve harika yorumu ile yurt içinde ve yurt dışında konserler veriyor. Besteci, piyanist, orkestra şefi ve eğitimci Rustam Rahmedov piyanonun yanı sıra başka enstrümanlar da çalıyor. Klasikten caza çok boyutlu bir sanatçı olan Rahmedov, popüler şarkıların farklı yorumları ve renkli sahnesi ile çok beğeniliyor.

Sütlü Kakao reggae, funk, soul, disco/pop türlerinde kendisine özgü sahne performansları ve cover’ları ile ünlü, ülkemizin seçkin mekanlarında sahne alan eğlenceli bir grup. Grubun vokalisti Tandile Sibusisiwe Nkonyeni Güney Afrika Cumhuriyeti doğumlu. Üniversite öğrenimi için geldiği AÜ Siyasal Bilgiler Fakültesinde  öğrenimine devam ederken Fakültenin bahar şenliğinde kendisini sahnede bulmuş ve hâlâ sahnede. Hasan Özuğurlu ile grubu birlikte kurdukları Erman Mercansaksofon ve flüt çalıyor. Mercan, ÇÜ Devlet Konservatuvarındaki klasik eğitimi dışında saksofon eğitimi de aldı; klasik müzik ve pop orkestraları, rock ve funk gruplarıyla çaldı. Bas gitarist Burak Erbay müziğe ney üfleyerek başlayıp birçok orkestra ve ekipte bas gitarist olarak yer alan yetenekli bir müzisyen. Akustik / elektro gitar ve vokalde ise Serdar Yazıcıoğlu var. Almanya doğumlu müzisyen AÜ DTCF, Bilkent MSSF Opera-Şan ve AÜ Opera-Koro bölümünde okudu; festival ve konser müzisyenliği yapıyor. Grubun davulcusu Mert Çağatay Yılmaz BÜ MSSF ve HÜ Ankara Devlet Konservatuvarında okudu; ÇÜ Devlet Konservatuvarında lise ve üniversite eğitimini tamamladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok festival ve orkestrada çaldı.