Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
12 Mayıs 2023 Cuma akşamı Merve Erdal, Damla Güneş ve Nihan Yılmazer’den oluşan vintage caz vokal grubu Dolce, sahnemizde olacak; gruba Toprak Barut (ts) Mehmet Karcıoğlu (p) Murat Ulus (b) ve Ruhican Bozcu (d) eşlik edecek. Dolce Caz Vokal Grubu, cazdan müzikallere, soul ve latine uzanan renkli bir repertuarı çok sesli söyleyecek ve koreografilerle süsleyecek. Caz ve diğer müzik türlerine selam gönderen Dolce ile bu eğlenceli, neşeli, tatlı Mayıs akşamında buluşalım;
Hotel SAMM mutfağına özel lezzetlerle baharın güzelliğini zenginleştirelim. Yerimiz sınırlı, rezervasyon için gecikmeyin.
Merve Erdal, ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında caz söylemeye başladı. Yurt içinde ve yurt dışında klasik batı müziği ve caz koro eğitimi aldı. ABD’de caz korolarında deneyim kazandı. Polonya’da Pulawy Uluslararası Caz Çalıştayına katıldı. HÜ Ankara Devlet Konservatuvarında doğaçlama ve caz teorisi dersleri aldı. Vokalist ve aranjör olarak müzik kariyerine devam eden sanatçı, Dolce ve Encore gruplarının kurucu üyesi. Damla Güneş, ODTÜ İktisat Bölümünden mezun oldu. University School of Milwaukee okul orkestrasında birinci keman olarak görev aldı. ODTÜ Müzikal Topluluğunda yer aldı. Dolce ve Encore kurucu üyesi olan Damla Güneş 2011’de Once Upon a Time adıyla albüm çıkardı. Nihan Yılmazer, ODTÜ Kimya Bölümünü bitirdi. Çocukluğundan itibaren müzik ve dansla iç içe oldu. AFS programı ile ABD’ye gitti. The Company Musicals’ta vokal olarak yer aldı. Dolce’nin yeni sopranosu Nihan Yılmazer, İngilizce ve Portekizce biliyor.
Rezervasyon: 0312 447 90 00 – 0530 827 25 77