Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

SAMM’s bistro da 25 Mayıs Cumartesi akşamı sahne misafirlerimiz İstanbuldan müzisyen bir çift, Pınar ve Barış Ünal… Ankaralı cazseverler ile ilk buluşma! Pınar Ünal’a ( vo ) Barış Ünal (g), Emre Topak (b), Batuhan Toyhan (d) eşlik edecekler. Jazz standartları, bossa nova, funk ve rnb müziklerinden oluşan renkli bir seçki dinleyenleri bekliyor. Gecikmeden yerinizi ayırtın.

Çok yakında ilk single çalışmasını çıkaracak olan Pınar Ünal, lise döneminde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yarı zamanlı Opera Bölümünde müzik eğitimine başladı. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikoloji Bölümü’nde devam etti. Nail Yavuzoğlu ile armoni ve yan flüt, Faris Akarsu ile piyano eğitimleri alırken, Alaaddin Yavaşça ve Yavuz Özüstün ile Türk müziği nazariyatı üzerine çalışmalar yaptı.  Bülent Evcil ile yan flüt eğitimi alırken Miyazawa ve Sankyo flüt markalarının düzenlemiş olduğu workshoplarda Yan Flüt performansları sergiledi. Haliç Üniversitesi’nde EtnoMüzikoloji yüksek lisansını Çerkez müziği üzerine yapmış olduğu alan araştırması ile tamamladı. İstanbul da farklı mekanlarda sahne performslarını sürdürüyor.

Müjdat Gezen Konservatuvarı klasik gitar bölümüne bursla girmeyi hakeden Barış Ünal , eğitimi süresince Hüsrev İsfendiyaroğlu ve Sarper Özsan gibi hocalarla çalıştı, Carlo Domeniconi, Dale Cavanagh, Garcia Moreno, Valentin Galchev, Thomas Kirschoff gibi dünyaca ünlü gitar virtüözlerinin yurt içi ve yurt dışındaki ustalık sınıflarına katıldı. Sonrasında Latin Amerikan gitar ritmleri üzerine çalışıp Brezilya müzik formları üzerine projeler geliştirdi. Bu süreçte pek çok müzisyenle çalışarak, kariyerine eğitimciliğinin yanı sıra kendi besteleri ve Pınar Ünal ile beraber yayınlayacakları yeni besteler üzerine çalışarak devam etmektedir .

Rezervasyon: 0312 447 90 00 – 0530 827 25 77