Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ankara Caz Festivali kapsamında 7 Mayıs 2019 Salı akşamı saat 21:30’da başlayacak konserde, İpek Dinç Yüce ve Can Bora Genç, klasikleşerek günümüze kadar gelen unutulmaz Ella Fitzgerald & Frank Sinatra parçalarını “düetlerle” ve teatral öğelerle renklendirerek seslendirecekler. İpek Dinç Yüce (vo), Can Bora Genç (vo), Koray Üsgülen (p), Volkan Topakoğlu (b), Kerem Yüce (d) sahnemizde olacak; etkileyici performansları ile baş döndürücü bir geceye imza atacaklar. Mekanımız butik, yerimiz sınırlı; rezervasyon için gecikmeyin.

İpek Dinç Yüce İÜ Kimya Mühendisliği Bölümünde okudu. İlham Gencer ile tanışarak profesyonel müzik yaşamına adım attı. 2006’da Nardis Jazz Club Genç Caz Vokal yarışmasında finale kaldı. Aynı yıl İstanbul Caz Festivali Genç Caz Yarışmasını kazandı. Selçuk Sun ve Randy Esen ile caz eğitimine devam etti. 2009’da tekrar katıldığı Nardis Jazz Club Genç Caz Vokal yarışmasını kazanarak Nomme Caz Festivalindeki International Jazz Vocal yarışmasına katılmaya hak kazandı; burada 3. oldu ve jüri tarafından 2009’da Riga Caz Festivali, Pori Caz Festivali ve Oslo Caz Festivali gibi festivallerde konserler vermek üzere davet edildi. The Rat Pack Show’da Barbra Streisand’i canlandırdı.
Can Bora Genç YTÜ Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Opera Bölümünde yarı zamanlı dersler aldı. Solist ve korist olarak birçok projede, müzikal ve müzikli oyunlarda yer aldı. 2012-15 yılları arasında Kurtalan Ekspres grubunun solistliğini yaptı. Reklam müzikleri seslendirdi. Koç Üniversitesinde, Talimhane Tiyatrosunda çalıştı. 2018’de İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümünden mezun oldu. Doğuş Üniversitesinde eğitmen olarak çalışıyor.
Rezervasyon: 0312 447 90 00