Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Öner Karaçuha Quartet

Prestijli caz sahnelerinin dört yetenekli müzisyeni, etkileyici performansları ve nefes kesen sololarıyla, 8 Nisan 2022 Cuma akşamı SAMM’s bistro’da olacak. Trompette Oğuzcan Bilgin, klavyede Emil Tan Erten, bas gitarda Korel Memili ve davulda Öner Karaçuha’nın yer aldığı ekip, kusursuz teknikleri ile yorumladıkları şarkılarını sahnemize taşıyacak. Öner Karaçuha Quartet ile farklı bir gece siz Ankaralı dinleyicilerini bekliyor. Sınırlı sayıda konuk ağırlayabiliyoruz, rezervasyon için gecikmeyin.

Öner Karaçuha Quartet, 2018 yılından bu yana çeşitli festivallerde ve caz sahnelerinde sahne alıyor. Grup, 2020 yılında “Root” ve “Body” isimli iki tekli yayınladı. Prodüktörlüğünü Öner Karaçuha’nın yaptığı “Unutma” adlı üçüncü teklisini ise, Kamil Hajiyev ile feat. yaparak 2021’de yayınlandı.

Oğuzcan Bilgin, İÜ Devlet Konservatuvarında okudu; farklı müzisyen ve sanatçılarla birlikte birçok konserde, projede yer aldı. No Land’in kayıt ve konserlerinde de yer alıyor. Emil Tan Erten, Amsterdam Konservatuvarında eğitim aldı. Besteci, klavye sanatçısı, piyanist Erten, caz sahneleri ve festivallerinde performanslar sergiliyor; tiyatro oyunları için beste yapıyor. Korel Memili, Modern Müzik Akademisi ve İst. Bilgi Üni. Müzik Bölümünü bitirdi. Napoli ve İstanbul’da pek çok projede bas çaldı; kayıt mühendisliği, mix, mastering çalışmaları ve eğitmenlik yapıyor. Öner Karaçuha, Modern Müzik Akademisini ve Bahçeşehir Üniversitesi Caz Programını tamamladı. Stüdyo müzisyenliğinin yanı sıra farklı müzisyenlerle ve sanatçılarla albüm kayıtlarında, projelerde ve performanslarda yer alıyor.

Rezervasyon: 0312 447 90 00 – 0530 827 25 77