Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Türkiye caz sahnesinin kilometre taşlarından Sibel Köse, 11 Mart 2022 Cuma akşamı sahnemizde olacak; benzersiz performansıyla Ankaralı müzikseverleri unutulmaz bir caz yolculuğuna çıkaracak. 

Sibel Köse’ye piyanoda Rustam Rahmedov, basta Murat Ulus, davulda Serkan Alagök eşlik edecek ve bu “ustalar gecesi” Ankara caz tarihine yazılacak. Sibel Köse’nin tutkulu ve benzersiz caz serüveninin 11 Mart akşamına tanıklık etmek kaçırılmayacak bir deneyim. Gelin bu eşsiz konserde buluşalım. SAMM’s bistro’nun sanatsal dokusunun, özel lezzetlerinin ayrıcalığında hayata yeni, güzel bir sayfa ekleyelim. Mekanımız butik ve kurallar çerçevesinde sınırlı sayıda konuk ağırlayabiliyoruz, anımsatalım.

Sibel Köse, ODTÜ’de öğrenim gördüğü yıllarda şarkı söylemeye başladı. Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok caz festivalinde sahneye çıktı; seminerlerde, yaz okullarında, radyo-tv programlarında ve yerli-yabancı sayısız müzisyenin albümünde yer aldı. Türkiye’de yayınlanan albümü “Love Songs” heyecanla karşılandı. Şarkı söyleyen, söz yazan sanatçının bir eğitimci olarak caz vokal atölye çalışmaları ve Bahçeşehir Üniversitesindeki dersleri devam ediyor.  

 

Rezervasyon: 0312 447 90 00