Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Radyo programcısı Turgay Yalçın ve ses mühendisi Murat Pancaroğlu’nun hazırladığı serinin 5. programında iki efsane; Miles Davis ve John Coltrane konuğumuz olacak. 24 Mart 2019 Pazar günü saat 18:30’da başlayacak programda Davis’in Coltrane ile birlikte kaydettiği Milestones, Someday My Prince Will Come, A Kind of Blue ve diğer plaklarından seçtiklerimizi Hi-Fi cihazlar aracılığıyla ve radyo programı kıvamında dinleyeceğiz. “Cazda Yolculuk” serüvenimizin 24 Mart durağında caz tarihinin en önemli gruplarından birinin öyküsüne odaklanıp albümlerinin ve icraların arka planında yatanları konuşacağız. Rezervasyon için gecikmeyin; biliyorsunuz mekanınız butik, sınırlı sayıda konuk ağırlayabiliyoruz.

Turgay Yalçın Ankara’da yaşıyor. Sıkı bir caz dinleyicisi; hatta bir cazkolik. Analog tutkunu ve plak koleksiyoncusu. RadyoODTÜ’de Koyu Mavi Notalar, Radyo Cazkolik’te Sesler Denizi programlarını hazırlamış ve sunmuş olan Yalçın, Cazkolik’te söyleşiler yapmakta; müzik üzerine yazmaktadır.
Murat Pancaroğlu Ankara’da yaşıyor. 80’li yıllardan bu yana çeşitli Hi-Fi firmaların temsilciliğini, satışını ve servisini yapıyor. Sahibi olduğu MurPan Audio Laboratories; lambalı amplifikatör, full-range high-efficiency Hi-Fi hoparlör ve analog pikap ürünleri üzerine uzmanlaşmıştır.
Rezervasyon: 0312 447 90 00