Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Çocuk Bayramımızı “çocuklarla caz ve doğaçlama atölyesi” etkinliğimizle kutluyoruz. Çocuğunuz caz sanatçısı Asena Akan’ın düzenlediği atölye ve müzik akşamına katılsın, cazın güzelliğini erken yaşta keşfetsin. 21 Nisan Cumartesi akşamı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamamıza ve doğaçlama atölyemize sizi ve çocuklarınızı da bekliyoruz. Lütfen rezervasyon için gecikmeyiniz.

Çocuklarla Caz & Doğaçlama Atölyesi etkinliğimizde çocuklara, cazın doğaçlama öğesinden yola çıkılarak kendilerini bir enstrüman olarak algılayacakları, duygu ve düşünceleriyle kendilerini müzikal dille ifade edebilecekleri, farklı müzik tarzlarından esinlenerek birlikte müzik üretebilecekleri yaratıcı bir deneyim sunulacak. Atölye çalışmasında “Kendi enstrümanımızı (bedenimizi) tanıma, Ses çıkarma-ses olma, Farklı Müzik Tarzları ve Enstrümanları Tanıma, Müzik yapma” gibi başlıklar altında çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

Aynı akşam Ceren Temel (v), Berk Kurdoğlu (p), Ahmet Elmas (s), Aytaç Aydoğdu (tp), Yunus Muti (g), Ege Oluklu (b) ve Burak Durman (d) muhteşem bir konser verecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun…